Mrazírenské vestavby

Mražené potraviny

Mrazírenské vestavby

Vestavba-pro-rozvoz-potravin

Výkonný chladírenský agregát společně s precizní mrazírenskou izolací zajistí teploty až -20°C. Problematiku izolace zadních a bočních dveří řešíme použitím speciálních izolačních profilů, nebo vyrábíme přídavné izolované dveře. Samozřejmostí je zápis chladírenské vestavby do TP.

Skvělé ceny+ rychlý termín dodání + spolehlivá technika

Provedení mrazírenské vestavby

K dosažení minimálních tepelných ztrát důkladně izolujeme nákladový prostor vozidla pomocí izolačních panelů. Převážně se jedná o tloušťku izolace 80 – 100 mm, záleží na požadované teplotě uvnitř nákladového prostoru. Problematiku izolace zadních a bočních dveří řešíme použitím speciálních izolačních profilů, nebo vyrábíme přídavné izolované dveře. Ukázky obou provedení naleznete níže v galerii. Podlahu upravujeme tak, aby byla protiskluzová a dlouhodobě odolávala pracovním podmínkám (ukázky naleznete dole v galerii). Konkrétní materiál na podlahu řešíme se zákazníkem individuálně. Mrazírenské vestavby vybavujeme různými doplňky, aby byly přizpůsobeny požadavkům každého zákazníka. Často pro klienty také vyrábíme regálové systémy dle jejich potřeby.

Chladírenský agregát pro mrazírenské vestavby

Pro mrazírenské vestavby je důležitý výkonný chladírenský agregát, který společně s kvalitní izolací zajišťuje požadované teploty hlubokou pod 0 °C. Chladírenská jednotka může být poháněna pouze od motoru vozidla nebo může být doplněna o el. přípojku pro funkci i za klidu motoru vozidla. Vhodný chladírenský agregát volíme podle velikosti nákladového prostoru vozidla a požadované teploty.

Aby byl Váš mrazírenský vůz kompletní, nabízíme tyto doplňky:

 1. Lišty pro rozpěrnou tyč + rozpěrná tyč
 2. Kotevní prvky pro aretaci nákladu
 3. Přídavné LED osvětlení uvnitř nákladového prostoru
 4. Zásuvka 12 V
 5. Zapuštění chlaďáku do střechy vozidla (není vhodné pro mytí vozidla v automyčkách)
 6. Záznamník teplot
 7. Lamelové závěsy do dveří
 8. Posuvná síť pro zajištění nákladu
 9. Lakování chladírenské jednotky do barvy vozidla
 10. Parkovací kamera
 11. Regály (dle zákazníkových potřeb)
 12. Rozdělení nákladového prostoru přepážkou.
 13. Další doplňky na přání klienta

  Poptávkový formulář

  ZAUJALY VÁS NAŠE SLUŽBY?
  NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

  Poptávkový formulář