Chladírenské vestavby

Pro převoz potravin, květin, léků, cateringu, krmiv atd.

Chladírenské vestavby Motoclima

K dosažení minimálních tepelných ztrát důkladně izolujeme nákladový prostor vozidla a následně instalujeme chladírenský agregát. Chladírenské vestavby jsou vhodné pro zboží, které je nutné převážet v určitém teplotním režimu (potraviny, léky, květiny, apod.). Naše vestavby splňují požadavky pro nepřímý styk s potravinami. Samozřejmostí je zápis chladírenské vestavby do TP.

SKVĚLÉ CENY + SPOLEHLIVÁ CHLADÍRENSKÁ TECHNIKA + RYCHLÝ TERMÍN DODÁNÍ

Chladírenské jednotky pro izotermickou vestavbu

Vhodný chladírenský agregát volíme podle několika parametrů – zejména se jedná o objem izolovaného nákladového prostoru vozidla, požadovanou teplotu v nákladovém prostoru, funkci chladírenského agregátu (chlazení nebo chlazení + topení) a o způsob pohonu chladírenské jednotky. Zde jsou uvedeny možnosti pohonu námi používaných chladírenských agregátů:

 1. Pohon agregátu od motoru vozidla – funkce pouze za chodu motoru vozidla
 2. Pohon od motoru vozidla + elektrická přípojka – funkce za chodu motoru vozidla + elektromotor pro funkci i za klidu motoru vozidla
 3. Napájení z baterie vozidla – pro vozidla s menším objemem nákladového prostoru
 4. Výparník připojen na originální klimatizaci vozidla – vhodné pro přepravu zboží, kde není požadavek na nízkou přepravní teplotu

Zakládáme si na spolehlivé chladírenské technice a na seriózním přístupu.

Dodáváme i samostatné chladící agregáty včetně držáku kompresorů a dalšího příslušenství.

Pokud potřebujete teploty pod -10°C, navštivte mrazírenské vestavby.

Provedení chladírenské vestavby

K dosažení minimálních tepelných ztrát důkladně izolujeme nákladový prostor vozidla pomocí izolačních panelů. Převážně se jedná o tloušťku izolace 60 mm, záleží na požadované teplotě uvnitř nákladového prostoru. Podlahu upravujeme tak, aby byla protiskluzová a dlouhodobě odolávala pracovním podmínkám (ukázky naleznete dole v galerii). Konkrétní materiál na podlahu řešíme se zákazníkem individuálně.  Chladírenské vestavby vybavujeme různými doplňky, aby byly přizpůsobeny požadavkům každého zákazníka. Často pro klienty také vyrábíme regálové systémy dle jejich potřeby.

Aby byl Váš chladírenský vůz kompletní, nabízíme doplňky:

 1. Lišty pro rozpěrnou tyč + rozpěrná tyč
 2. Kotevní prvky pro aretaci nákladu
 3. Úprava pro převoz masa ve visu
 4. Mrazírenská úprava
 5. Přídavné LED osvětlení uvnitř  chl. vestavby
 6. Zásuvka 12 V
 7. Vyvedení kabelu pro lednici
 8. Zapuštění chlaďáku do střechy vozidla (není vhodné pro mytí vozidla v automyčkách)
 9. Lakování chladírenské jednotky do barvy vozidla
 10. Parkovací kamera
 11. Záznamník teplot
 12. Lamelové závěsy do dveří
 13. U stropu rozvod vzduchu z výparníku
 14. Lednice pro převoz léků
 15. Posuvná síť pro zajištění nákladu
 16. Regály (dle zákazníkových potřeb)
 17. Nezávislé topení
 18. Rozdělení nákladového prostoru přepážkou.
 19. Další doplňky na přání klienta.

Ukázka chladírenských vestaveb

Vybrané zakázkové vestavby

Citroen Berlingo 4x4

Vestavba do Citroen Berlingo 4×4 pro převoz vzorků vody v neprůjezdném terénu pro vozidla se standardním podvozkem. Nákladový prostor je rozdělen na chlazenou a nechlazenou část. V nechlazené komoře je zesílená protiskluzová podlaha a uchycení rezervního kola. V izolované komoře je instalován chladírenský agregát s funkcí chlazení a topení pro udržování vzorků vody v konstantní teplotě.

Chladírenská vestavba do Ford Transit Courier

Vestavba do Ford Transit Courier pro převoz cukrářských výrobků. Chladírenský agregát reguluje teplotu v nákladovém prostoru. Regály jsou vyrobeny dle požadovaných rozměrů zákazníka a police jsou vybaveny protiskluzovým povrchem, aby se převážené krabice zbytečně nehýbaly. Rádi vyrobíme vestavbu i pro Vás.

Oplechování nákladového prostoru

Chladírenská vestavba s ochranným oplechováním dle požadavků zákazníka. Fiat Ducato pro převoz potravin. I Vám vyjdeme vstříc se speciální úpravou!

Základní lékárenská vestavba

Chladírenské vestavby pro převoz léčiv. Výparník v nákladovém prostoru má funkci chlazení i topení, aby byly léky udržovány ve správné teplotě bez ohledu na venkovní teplotu prostředí. Vestavby jsou vybaveny záznamníkem teplot a zásuvkou 12 V pro připojení lednice. Třeba budete mít štěstí v neštěstí a Váš lék bude převážen vestavbou od MOTOCLIMA s.r.o.

Speciální lékárenská vestavba

Vestavba pro převoz léčiv. Výparník v nákladovém prostoru chladí i topí. Termostat v kabině automaticky spouští chlazení / topení, aby byla vždy v nákladovém prostoru vozidla dodržena řidičem nastavená teplota. U stropu je pro lepší cirkulaci rozvod vzduchu z výparníku. Dále je vestavba vybavena nezávislým topením, které fouká teplý vzduch do nákladového prostoru i do kabiny řidiče. U zadních dveří jsou lamelové závěsy pro menší změnu teplot při otevření. Pro lednici je veveden kabel s konektorem a v podlaze jsou připraveny zápustné úchyty.

Ford Transit Custom pro převoz léčiv

Chladírenská vestavba do Ford Transit Custom pro rozvoz léčiv. Nákladový prostor je rozdělen na dvě komory. V první komoře je výparník s funkcí chlazení i topení, který udržuje nastavenou teplotu v rozmezí 16°C – 24 °C. Ve druhé komoře je chladírenský agregát s funkcí chlazení a topení, který udržuje nastavenou teplotu v rozmezí 2°C – 8°C.

  Poptávkový formulář

  ZAUJALY VÁS NAŠE SLUŽBY?
  NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

  Poptávkový formulář