Lékárenské vestavby

Pro převoz léků, potravin atd.

Lekarenska vestavba MOTOCLIMA

Naše lékárenské vestavby jsou důkladně izolovány a jsou vybaveny výparníkem, který má funkci chlazení i topení.  Pomocí termostatu je v nákladovém prostoru automaticky udržována teplota vhodná pro převoz léčiv. Pro lednici je vyveden napájecí kabel. Samozřejmostí je zápis chladírenské vestavby do TP.

SKVĚLÉ CENY + SPOLEHLIVÁ CHLADÍRENSKÁ TECHNIKA + RYCHLÝ TERMÍN DODÁNÍ

Chladírenská technika pro lékárenské vestavby

K regulaci teploty uvnitř vozidla používáme chladírenskou jednotku, která má funkci chlazení i topení. Díky termostatu výparník automaticky udržuje zvolenou teplotu a sám určí, kdy je potřeba chladit a kdy topit. V případě nutnosti přidáváme do vozidla nezávislé topení. Často je možné připojit výparník na originální klimatizaci vozidla a tím není potřeba kondenzátor na střeše vozidla, díky tomu se nemění venkovní výška vozidla. Výparník je umístěn v prostoru nad kabinou řidiče (pokud je to rozměrově možné) a nezabírá tak nákladový prostor. Tento prostor pro výparník je odhlučněn a izolován. Konkrétní ukázka je níže v galerii.

Termoizolace lékárenské vestavby

K dosažení minimálních tepelných ztrát důkladně izolujeme nákladový prostor vozidla pomocí izolačních panelů. Převážně se jedná o tloušťku izolace 60 mm, záleží na požadované teplotě. Podlahu upravujeme tak, aby byla protiskluzová a dlouhodobě odolávala pracovním podmínkám (ukázky naleznete dole v galerii). Konkrétní materiál na podlahu řešíme se zákazníkem individuálně.  Chladírenské vestavby vybavujeme různými doplňky, aby byly přizpůsobeny požadavkům každého zákazníka. Často pro klienty také vyrábíme regálové systémy dle jejich potřeby.

Aby byl Váš lékárenský vůz kompletní, nabízíme doplňky:

 1. Vyvedení kabelu pro lednici
 2. Uchycení lednice
 3. Zásuvka 12 V
 4. Záznamník teplot
 5. Nezávislé topení
 6. U stropu rozvod vzduchu z výparníku
 7. Lamelové závěsy do dveří
 8. Lednice pro převoz léků
 9. Lišty pro rozpěrnou tyč + rozpěrná tyč
 10. Kotevní prvky pro aretaci nákladu
 11. Posuvná síť pro zajištění nákladu
 12. Regály (dle zákazníkových potřeb)
 13. Parkovací kamera
 14. Přídavné LED osvětlení uvnitř chl. vestavby
 15. Průduchy pro nezávislé topení
 16. Rozdělení nákladového prostoru přepážkou.
 17. Další doplňky na přání klienta.

Ukázka lékárenských vestaveb

Speciální zakázky

Standartní lékárenská vestavba

Chladírenské vestavby pro převoz léčiv. Výparník v nákladovém prostoru má funkci chlazení i topení, aby byly léky udržovány ve správné teplotě bez ohledu na venkovní teplotu prostředí. Vestavby jsou vybaveny záznamníkem teplot a zásuvkou 12 V pro připojení lednice. Třeba budete mít štěstí v neštěstí a Váš lék bude převážen vestavbou od MOTOCLIMA s.r.o.

Nadstandartní lékárenská vestavba

Vestavba pro převoz léčiv. Výparník v nákladovém prostoru chladí i topí. Termostat v kabině automaticky spouští chlazení / topení, aby byla vždy v nákladovém prostoru vozidla dodržena řidičem nastavená teplota. U stropu je pro lepší cirkulaci rozvod vzduchu z výparníku. Dále je vestavba vybavena nezávislým topením, které fouká teplý vzduch do nákladového prostoru i do kabiny řidiče. U zadních dveří jsou lamelové závěsy pro menší změnu teplot při otevření. Pro lednici je veveden kabel s konektorem a v podlaze jsou připraveny zápustné úchyty.

Ford Transit Custom pro převoz léčiv

Chladírenská vestavba do Ford Transit Custom pro rozvoz léčiv. Nákladový prostor je rozdělen na dvě komory. V první komoře je výparník s funkcí chlazení i topení, který udržuje nastavenou teplotu v rozmezí 16°C – 24 °C. Ve druhé komoře je chladírenský agregát s funkcí chlazení a topení, který udržuje nastavenou teplotu v rozmezí 2°C – 8°C.

  Poptávkový formulář

  ZAUJALY VÁS NAŠE SLUŽBY?
  NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

  Poptávkový formulář