Lékárenské vestavby

Pro převoz léků, potravin atd.

Lekarenska vestavba MOTOCLIMA

Naše lékárenské vestavby jsou důkladně izolovány a jsou vybaveny chladírenskou jednotkou, která má funkci chlazení i topení.  Pomocí termostatu je v nákladovém prostoru automaticky udržována teplota vhodná pro převoz léčiv. Samozřejmostí je vývod pro napájení lednice.

SKVĚLÉ CENY + SPOLEHLIVÁ CHLADÍRENSKÁ TECHNIKA + RYCHLÝ TERMÍN DODÁNÍ

Chladírenská technika pro lékárenské vestavby

K regulaci teploty uvnitř vozidla používáme chladírenskou jednotku, která má funkci chlazení i topení. Díky termostatu výparník automaticky udržuje zvolenou teplotu a sám určí, kdy je potřeba chladit a kdy topit. V případě nutnosti přidáváme do vozidla nezávislé topení. Často je možné připojit výparník na originální klimatizaci vozidla a tím není potřeba kondenzátor na střeše vozidla, díky tomu se nemění venkovní výška vozidla. Výparník je umístěn v prostoru nad kabinou řidiče (pokud je to rozměrově možné) a nezabírá tak nákladový prostor. Tento prostor pro výparník je odhlučněn a izolován. Konkrétní ukázka je níže v galerii.

Termoizolace lékárenské vestavby

K dosažení minimálních tepelných ztrát důkladně izolujeme nákladový prostor vozidla pomocí izolačních panelů. Převážně se jedná o tloušťku izolace 60 mm, záleží na požadované teplotě. Podlahu upravujeme tak, aby byla protiskluzová a dlouhodobě odolávala pracovním podmínkám (ukázky naleznete dole v galerii). Konkrétní materiál na podlahu řešíme se zákazníkem individuálně.  Chladírenské vestavby vybavujeme různými doplňky, aby byly přizpůsobeny požadavkům každého zákazníka. Často pro klienty také vyrábíme regálové systémy dle jejich potřeby.

Aby byl Váš lékárenský vůz kompletní, nabízíme doplňky:

 1. Vyvedení kabelu pro lednici
 2. Uchycení lednice
 3. Zásuvka 12 V
 4. Záznamník teplot
 5. Nezávislé topení
 6. U stropu rozvod vzduchu z výparníku
 7. Lamelové závěsy do dveří
 8. Lednice pro převoz léků
 9. Lišty pro rozpěrnou tyč + rozpěrná tyč
 10. Kotevní prvky pro aretaci nákladu
 11. Posuvná síť pro zajištění nákladu
 12. Regály (dle zákazníkových potřeb)
 13. Parkovací kamera
 14. Přídavné LED osvětlení uvnitř chl. vestavby
 15. Průduchy pro nezávislé topení
 16. Další doplňky na přání klienta.

  Poptávkový formulář

  ZAUJALY VÁS NAŠE SLUŽBY?
  NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

  Poptávkový formulář