Skříňové nástavby vozidel

Chladírenská nástavba Iveco Eurocargo

Chladírenské nástavby

Izotermické skříňové nástavby doplněné o chladírenský agregát. Vhodné pro zboží, které je nutné převážet v určitém teplotním režimu (potraviny, léky, květiny, apod.). Rozměry a provedení chladírenské skříně řešíme individuálně dle zákazníkových potřeb a možnostech podvozku.

SKVĚLÉ CENY + SPOLEHLIVÁ CHLADÍRENSKÁ TECHNIKA + RYCHLÝ TERMÍN DODÁNÍ

Pekařské skříňové nástavby

Pekařské nástavby vyrábíme z izolačních sendvičových panelů vhodných pro nepřímý styk s potravinami. Skříně jsou vybaveny větracími otvory a na přání zákazníka také regálovými systémy. V případě potřeby vybavíme skříň chladírenským agregátem nebo nezávislým topením. Provedení pekařské nástavby přizpůsobujeme různým druhům převáženého zboží.

SKVĚLÉ CENY + RYCHLÝ TERMÍN DODÁNÍ + SPOLEHLIVÁ KONSTRUKCE

Pekařské skříňové nástavby vozidel

Prachotěsné skříňové nástavby

Prachotěsné skříňové nástavby vyrábíme z hliníkových profilů a z tenkých sendvičových panelů (případně můžeme být i plechové provedení). Využívají se pro převoz produktů, které musí být chráněny před vnějšími vlivy počasí. Někteří naši zákazníci využívají tyto skříně jako základ pro následnou úpravu na obytnou nástavbu. Výhodou této nástavby je především vysoká odolnost a nízká hmotnost. S prachotěsnou nástavbou MOTOCLIMA bude převážené zboží v tom největším bezpečí. Neodfoukne, nezmokne a ani si ho nikdo nepřivlastní.

SKVĚLÉ CENY + RYCHLÝ TERMÍN DODÁNÍ + KVALITNÍ PROVEDENÍ

Izotermické skříňové nástavby

Izotermické nástavby vyrábíme z izolačních sendvičových panelů. Nástavby můžeme vybavit např. větracími otvory nebo regálovým systémem. V případě nutnosti vybavíme skříň chladírenským agregátem nebo nezávislým topením. Provedení izotermické nástavby přizpůsobujeme různým druhům převáženého zboží.

SKVĚLÉ CENY + RYCHLÝ TERMÍN DODÁNÍ + KVALITNÍ KONSTRUKCE