Skříňové nástavby vozidel

Chladírenská nástavba Iveco Eurocargo

Chladírenské nástavby

Izotermické skříňové nástavby doplněné o chladírenský agregát pro regulaci teploty v nákladovém prostoru vozidla. Vhodné pro zboží, které je nutné převážet v určitém teplotním režimu (potraviny, léky, květiny,…). Vyrábíme pro vozidla do a nad 3,5 t.

SKVĚLÉ CENY + SPOLEHLIVÁ CHLADÍRENSKÁ TECHNIKA + RYCHLÝ TERMÍN DODÁNÍ

Pekařské skříňové nástavby

Pekařské nástavby vyrábíme z izolačních panelů vhodných pro nepřímý styk s potravinami. Skříně jsou vybaveny větracími otvory a na přání zákazníka také regálovými systémy. V případě nutnosti vybavíme skříň chladírenským agregátem / topením.  Provedení pekařské nástavby přizpůsobujeme různým druhům převáženého zboží.

SKVĚLÉ CENY + RYCHLÝ TERMÍN DODÁNÍ + SPOLEHLIVÁ KONSTRUKCE

Pekařské skříňové nástavby vozidel

Prachotěsné skříňové nástavby

Prachotěsné skříňové nástavby vyrábíme z lehkých hliníkových profilů a z panelů o slabé tloušťce. Využívají se pro převoz nábytku, nářadí a dalších produktů, které musí být chráněny před vnějšími vlivy počasí. Někteří naši zákazníci využívají tyto skříně jako základ pro následnou úpravu na obytnou nástavbu. Výhodou této nástavby je především vysoká odolnost a nízká hmotnost. S prachotěsnou nástavbou MOTOCLIMA bude převážené zboží v tom největším bezpečí. Neodfoukne, nezmokne a ani si ho nikdo nepřivlastní. Pro vozidla do a nad 3,5 t.

SKVĚLÉ CENY + RYCHLÝ TERMÍN DODÁNÍ + KVALITNÍ PROVEDENÍ

Izotermické skříňové nástavby

Izotermické nástavby vyrábíme z pevných izolačních panelů vhodných pro nepřímý styk s potravinami. Skříně mohou být vybaveny větracími otvory a na přání zákazníka také regálovými systémy. V případě nutnosti vybavíme skříň chladírenským agregátem nebo nezávislým topením.  Provedení izotermické nástavby přizpůsobujeme různým druhům převáženého zboží.

SKVĚLÉ CENY + RYCHLÝ TERMÍN DODÁNÍ + KVALITNÍ KONSTRUKCE