Vestavby vozidel

Chladirenske vestavby MOTOCLIMA

Chladírenské vestavby

K dosažení minimálních tepelných ztrát důkladně izolujeme nákladový prostor vozidla a následně instalujeme chladírenský agregát. Chladírenské vestavby jsou vhodné pro zboží, které je nutné převážet v určitém teplotním režimu (potraviny, léky, květiny, apod.). Používáme termoizolační panely, které splňují požadavek na nepřímý styk s potravinami.

SKVĚLÉ CENY + SPOLEHLIVÁ CHLADÍRENSKÁ TECHNIKA + RYCHLÝ TERMÍN DODÁNÍ

Lékárenské vestavby

Naše lékárenské vestavby jsou důkladně izolovány a jsou vybaveny výparníkem, který má funkci chlazení i topení.  Pomocí termostatu je v nákladovém prostoru automaticky udržována teplota vhodná pro převoz léčiv. Samozřejmostí je vývod pro napájení lednice.

SKVĚLÉ CENY + SPOLEHLIVÁ CHLADÍRENSKÁ TECHNIKA + RYCHLÝ TERMÍN DODÁNÍ

 

Lekarenska vestavba MOTOCLIMA

Termoizolační vestavby

Izotermickou vestavbu tvoří pevné izolační panely vhodné pro nepřímý styk s potravinami. Izolujeme také zadní a boční dveře vozidla. Termoizolační vestavby mohou být vybaveny regálovými systémy. Provedení izotermické vestavby přizpůsobujeme různým druhům převáženého zboží. Podlahu volíme dle typu rozváženého zboží.

SKVĚLÉ CENY + RYCHLÝ TERMÍN DODÁNÍ + KVALITNÍ PROVEDENÍ

Regálové vestavby

Vyrábíme regály do skříňových nástaveb a plechových vozidel. Může se jednat o složitější regálové systémy nebo jen sklopné či pevné police. Vždy vycházíme z požadavku zákazníka a regály přizpůsobujeme převáženému zboží. Většinou používáme lehké hliníkové profily.

Pro více informací o regálových vestavbách nás neváhejte kontaktovat.

Zesileni podlah vozidel

Zesílení podlahy

Podlahu v našich nástavbách/vestavbách vždy upravíme tak, aby dlouhodobě odolávala pracovním podmínkám. Převážně se jedná o litou protiskluzovou podlahu, protiskluzový plech, měkčený vinyl nebo voděvzdornou protiskluzovou překližku.

Mrazírenské vestavby

U mrazírenských vestaveb je velmi důležité pečlivě zaizolovat nákladový prostor vozidla kvůli zamezení prostupu tepla. Nutností je výroba přídavných izolovaných dveří. Výkonný chladírenský agregát společně s precizní izolaci zajistí teploty až -20C.

SKVĚLÉ CENY + RYCHLÝ TERMÍN DODÁNÍ + SPOLEHLIVÁ TECHNIKA

Vestavba-pro-rozvoz-potravin