Vestavby vozidel

Chladirenske vestavby MOTOCLIMA

Chladírenské vestavby

K dosažení minimálních tepelných ztrát důkladně izolujeme nákladový prostor vozidla a následně instalujeme chladírenský agregát. Chladírenské vestavby jsou vhodné pro zboží, které je nutné převážet v určitém teplotním režimu (potraviny, léky, květiny, apod.). Naše vestavby splňují požadavky pro nepřímý styk s potravinami. Samozřejmostí je zápis chladírenské vestavby do TP.

SKVĚLÉ CENY + SPOLEHLIVÁ CHLADÍRENSKÁ TECHNIKA + RYCHLÝ TERMÍN DODÁNÍ

Lékárenské vestavby

Naše lékárenské vestavby jsou důkladně izolovány a jsou vybaveny výparníkem, který má funkci chlazení i topení.  Pomocí termostatu je v nákladovém prostoru automaticky udržována teplota vhodná pro převoz léčiv. Pro lednici je vyveden napájecí kabel. Samozřejmostí je zápis chladírenské vestavby do TP.

SKVĚLÉ CENY + SPOLEHLIVÁ CHLADÍRENSKÁ TECHNIKA + RYCHLÝ TERMÍN DODÁNÍ

 

Lekarenska vestavba MOTOCLIMA

Termoizolační vestavby

Izotermické vestavby jsou vhodné pro přepravu zboží, kde stačí důkladná izolace nákladového prostoru a není potřeba chladírenský agregát pro regulaci teploty. Provedení izotermické vestavby a doplňky přizpůsobujeme různým druhům převáženého zboží. Samozřejmostí je zápis izotermické vestavby do TP.

SKVĚLÉ CENY + RYCHLÝ TERMÍN DODÁNÍ + KVALITNÍ PROVEDENÍ

Regálové vestavby

Vyrábíme regály do skříňových nástaveb a plechových vozidel. Může se jednat o složitější regálové systémy nebo jen sklopné či pevné police. Vždy vycházíme z požadavku zákazníka a regály přizpůsobujeme převáženému zboží. Většinou používáme lehké hliníkové profily.

Zesileni podlah vozidel

Zesílení podlahy

Podlahu v našich nástavbách / vestavbách vždy upravíme tak, aby dlouhodobě odolávala pracovním podmínkám. Podlahu upravujeme tak, aby byla protiskluzová a dlouhodobě odolávala pracovním podmínkám (ukázky naleznete dole v galerii). Konkrétní materiál na podlahu řešíme se zákazníkem individuálně.

Mrazírenské vestavby

Výkonný chladírenský agregát společně s precizní mrazírenskou izolací zajistí teploty až -20°C. Problematiku izolace zadních a bočních dveří řešíme použitím speciálních izolačních profilů, nebo vyrábíme přídavné izolované dveře. Samozřejmostí je zápis chladírenské vestavby do TP.

SKVĚLÉ CENY + RYCHLÝ TERMÍN DODÁNÍ + SPOLEHLIVÁ TECHNIKA

Vestavba-pro-rozvoz-potravin