Pojízdné velkoplošné reklamní obrazovky

Pojízdné velkoplošné reklamní obrazovky
Pojízdné velkoplošné reklamní obrazovky Motoclima

Pojízdná reklama - mobilní billboard

Vyrábíme mobilní billboardy na zakázku podle potřeb zákazníka. Můžete si u nás také vybrat z již připravených pojízdných obrazovek. Pojízdná reklama skvěle upoutá pozornost. O to více zaujme reklama na velkoplošných LED obrazovkách! Při průjezdu městem, na koncertu, na sportovním utkání či jiné akci.

Vyrobíme Vám pojízdnou obrazovku přesně podle Vašich představ.
Pokud máte o nákup obrazovky opravdu zájem, nečtěte následující text a přijeďte k nám na kafe!

Využití pojízdné reklamy / mobilního billboardu

Pojízdná velkoplošná LED obrazovka

Chcete, aby LED obrazovky s Vaší reklamou jezdily celý den po městě, anebo chcete, aby velkoplošné obrazovky chvíli stály na náměstí a pak přejely jinam? Chcete, aby jezdily celý den po kruhovém objezdu? To jsou mobilní obrazovky!

Statická velkoplošná obrazovka

Chcete LED obrazovky nechat stát u hokejové arény? Chcete, aby obrazovky s Vaší reklamou stály v přeplněných skiareálech? Chcete, abyste měli kdekoliv u silnice nebo dálnice Vaši reklamu na velkoplošných LED obrazovkách? Chcete ne sebe upozornit na veletrhu? Další výhody mobilních obrazovek!

Živé show, koncerty, sportovní akce

Naše obrazovky jsou profesionálně ozvučeny a vybaveny mikrofony pro moderátory, takže jsou vhodné pro živé show, kde je potřeba obraz na velkoplošných obrazovkách doprovázený kvalitním zvukem.

    Poptávkový formulář

    ZAUJALY VÁS NAŠE SLUŽBY?
    NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

    Poptávkový formulář