Pojízdné velkoplošné reklamní obrazovky

Pojízdné velkoplošné reklamní obrazovky
Pojízdné velkoplošné reklamní obrazovky Motoclima

Pojízdná reklama - mobilní billboard

Vyrábíme mobilní billboardy na zakázku podle potřeb zákazníka. Můžete si u nás také vybrat z již připravených pojízdných obrazovek. Pojízdná reklama skvěle upoutá pozornost. O to více zaujme reklama na velkoplošných LED obrazovkách! Při průjezdu městem, na koncertu, na sportovním utkání či jiné akci.

Vyrobíme Vám pojízdnou obrazovku přesně podle Vašich představ.
Pokud máte o nákup obrazovky opravdu zájem, nečtěte následující text a přijeďte k nám na kafe!

Využití pojízdné reklamy / mobilního billboardu

Pojízdná velkoplošná LED obrazovka

Chcete, aby LED obrazovky s Vaší reklamou jezdily celý den po městě, anebo chcete, aby velkoplošné obrazovky chvíli stály na náměstí a pak přejely jinam? Chcete, aby jezdily celý den po kruhovém objezdu? To jsou mobilní obrazovky!

Statická velkoplošná obrazovka

Chcete LED obrazovky nechat stát u hokejové arény? Chcete, aby obrazovky s Vaší reklamou stály v přeplněných skiareálech? Chcete, abyste měli kdekoliv u silnice nebo dálnice Vaši reklamu na velkoplošných LED obrazovkách? Chcete ne sebe upozornit na veletrhu? Další výhody mobilních obrazovek!

Živé show, koncerty, sportovní akce

Naše obrazovky jsou profesionálně ozvučeny a vybaveny mikrofony pro moderátory, takže jsou vhodné pro živé show, kde je potřeba obraz na velkoplošných obrazovkách doprovázený kvalitním zvukem.